Aktualności

Policjanci z Gryfic na Targach Edukacji i Pracy w Trzebiatowie

W czwartek odbyły się „Targi Edukacji i Pracy” w Trzebiatowie zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Trzebiatowie oraz Urząd Miejski w Trzebiatowie. W spotkaniu uczestniczyła również gryficka policja.

W czwartek na terenie Pałacu nad Młynówką w Trzebiatowie odbyły się „Targi Edukacji i Pracy”. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Wykorzystaj swoją szansę”. To już 8 edycja cyklu spotkań, których celem jest przedstawienie usług edukacyjnych, szkoleniowych, doradczych oraz prezencja wybranych zawodów.

W piękny słoneczny dzień przedstawiciele szkół, firm oraz służb mundurowych na specjalnie przygotowanych stoiskach przedstawiali swoje oferty.

Wśród ok 20 wystawców było również stoisko gryfickiej policji, na którym funkcjonariusze rozmawiali z młodzieżą o zawodzie policjanta, specyfice służby oraz zasadach jakie trzeba spełnić aby zostać policjantem.

Mundurowi rozdawali również zainteresowanym ulotki informacyjne, w których znajdowały się informacje dotyczące całej procedury przyjęcia do służby w policji a więc postępowania kwalifikacyjnego oraz przebiegu kariery zawodowej.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.