Okradł swojego pracodawce i został zatrzymany. - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Gryficach

Aktualności

Okradł swojego pracodawce i został zatrzymany.

Kryminalni z Rewala zatrzymali 22 – latka, który okradł swojego pracodawce. Łupem młodego mężczyzny był alkohol, papierosy oraz utarg z kasy. Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w Pogorzelicy w okresie od 10 do 23 mają 2017 r. gdzie jeden z pracowników sklepu spożywczego w krótkich odstępach czasu systematycznie okradał swojego prawodawcę.

Mężczyzna systematycznie wynosił papierosy oraz alkohol a w dniu 23 mają 2017 r. po zakończonej pracy zabrał cały utarg w wysokości 2212 zł i nie pojawił się w pracy, łączna wartość strat wyniosła 3242 zł.

O całym zdarzeniu policje poinformowała właścicielka sklepu.

Kryminalni w toku prowadzonych czynności w sprawie w tym wwyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Szczecina, który usłyszał zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Policjanci zatrzymali mieszkańca Szczecina 17 lipca br w innej miejscowości nadmorskiej gdzie był zatrudniony również jako sprzedawca w sklepie spożywczym.

Teraz o losie mężczyzny zdecyduje Sąd. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia a także będzie musiał pokryć powstałe straty.