Aktualności

SpoKREWnieni służbą – akcja zbiórek krwi, pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej.

Dla uczczenia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na terenie garnizonu zachodniopomorskiej Policji, od 1 marca 2018 r. została zainaugurowana ogólnopolska akcja pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej - "spoKREWnieni służbą".

Przez cały marzec w komendach miejskich i powiatowych Policji oraz w Oddziale Prewencji Policji w Szczecinie, będą organizowane zbiórki krwi, w których mogą wziąć udział funkcjonariusze i pracownicy Policji, ich rodziny, przedstawiciele innych służb oraz wszystkie osoby chcące oddać krew na rzecz chorych oraz ofiar wypadków.

W  ramach akcji "spoKREWnieni służbą" zbiórka krwi w Gryficach odbędzie się w dniach od 14 do 16 marca 2018 (w godz. od 8:00 do 11:00 ) w  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gryficach, ul. Niechorska 27 (Szpital w Gryficach). Przed oddaniem krwi należy poinformować personel medyczny tj wskazać cel , a więc "spoKREWnieni służbą.

Do udziału w akcji zapraszamy wszystkie chętne osoby!

#spoKREWnieni