Rozpoznajesz swój rower ? - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Gryficach

Aktualności

Rozpoznajesz swój rower ?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach szukają właścicieli rowerów przedstawionych na fotografiach. Jeśli rozpoznajesz swój rower, to przyjdź po niego z dokumentem tożsamości.

Policjanci z Gryfic poszukują właścicieli rowerów odnalezionych na terenie miasta. Jeśli jesteś właścicielem, któregoś z przedstawionych poniżej jednośladów, zgłoś się z dokumentem tożsamości do Komendy Powiatowej Policji w Gryficach lub zadzwoń pod nr tel. 91 38 57 511, lub końcówka 512 albo pod nr 997.

Pierwszy z rowerów koloru czarnego, typ męski, posiada charakterystyczne skórzane siedzisko na sprężynach, został znaleziony w dniu 09 lipca 2018 r., na ul. Nowy Świat w Gryficach około godziny 04:05.

  •  Rozpoznajesz swój rower ?

 

Drugi jednoślad został znaleziony w dniu 13 lipca 2018 roku na ul. Jana Dąbskiego 9/6 w Gryficach około godziny 00:10. Jest to rower typu górskiego, koloru czarnego z czerwonymi elementami. Na przednim widelcu widnieje napis „ Freak styler”, ponadto posiada żółtą zapinkę oraz dodatkowe oświetlenie na baterie.

 

  •  Rozpoznajesz swój rower ?
  •  Rozpoznajesz swój rower ?