Aktualności

Policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który napadał na mieszkańców Trzebiatowa.

W poniedziałek policjanci z Trzebiatowa zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w niedzielę napadł na mężczyznę a później na dwie kobiety. Napastnik usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała tych osób i trafił do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę w godzinach wieczornych policja w Gryficach otrzymała informację, że na jednej z ulic w Trzebiatowie został zaatakowany 41-letni przechodzień. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Tego samego dnia tuż przed północą również doszło do sytuacji, w której na jednej z ulic w Trzebiatowie napastnik zaatakował dwie kobiety powodując u nich obrażenia ciała.

Kryminalni z Trzebiatowa zajęli się tą sprawą i wyniku prowadzonych czynności, na podstawie zebranego materiału dowodowego ustalili i zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gminy Trzebiatów.

33-latek trafił do policyjnego aresztu a Komendant Powiatowy Policji w Gryficach wystąpił do Prokuratora Rejonowego w Gryficach z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Wczoraj na wniosek Prokuratury Rejonowej, Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy

Za te przestępstwa grozi mu do 5lat pozbawienia wolności.

podkom. Zbigniew Frąckiewicz