Aktualności

"TWOJE ŚWIATŁA – NASZE BEZPIECZEŃSTWO” - zadbajmy o sprawne oświetlenie pojazdu

W ramach kampanii pn. ,,Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” kierowcy będą mogli w wyznaczonym terminie, bezpłatnie sprawdzić oświetlenie swoich pojazdów na stacji kontroli pojazdów na terenie Gryfic w dniu 7 listopada 2020 roku.

Biuro Ruchu Drogowego KGP przeprowadzi ogólnopolską kampanię pn. ,,Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, które oficjalne swoje rozpoczęcie będzie miało 22 października 2020 r. Inspiracją działań prowadzonych na rzecz prawidłowego oświetlenia pojazdów są zmienne warunki atmosferyczne w okresie jesienno-zimowym, które niekorzystnie wpływają na widoczność uczestników ruchu drogowego. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi użytkowników na stan oświetlenia w ich pojazdach, w szczególności mając na uwadze obecne warunki drogowe. Prawidłowe działanie świateł pojazdu, a także ich właściwe ustawienie ma wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. W związku z planowaną akcją trzeba się liczyć, że policjanci z gryfickiej komendy, podczas kontroli drogowych, będą zwracać szczególną uwagę na sprawność świateł.

Dlatego też, w ramach akcji kierowcy będą mogli w niżej wymienionej stacji kontroli pojazdów, w dniu 7 listopada 2020 r w godz. 08:00-14:00 bezpłatnie sprawdzić oświetlenie pojazdu. Poniżej przedstawiamy adres Stacji Kontroli Pojazdów :

TRANS-POL ul. Niekładzka 10A -72-300 Gryfice 7 listopada 2020 roku w godz. 8:00-14:00