Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń – policja prosi o pomoc.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Gryficach, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Do Walki z Przestępczością Samochodową KWP w Szczecinie prowadzą czynności w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Audi A4 koloru czarnego. Kamery monitoringu na jednej ze stacji benzynowej zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę na załączonych fotografiach lub na nagraniu powiadom policję, gwarantujemy anonimowość.

Z ustaleń policjantów wynika, że osoba przedstawiona na nagraniu z monitoringu oraz na zdjęciach może mieć bezpośredni związek ze sprawą kradzieży pojazdu Audi A4 koloru czarnego, do której doszło w miejscowości Niechorze, Powiat Gryficki, Województwo zachodniopomorskie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny przedstawionego na nagraniu i zdjęciach lub znać miejsce jego obecnego pobytu, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym tę sprawę, pod numerami telefonów 47 78 12 196 lub pod nr telefonu 571 323 651.
Informacje można przekazywać również na adres e-mail: biuroprasowe@sc.policja.gov.pl

Gwarantujemy anonimowość.

 

 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę tankującego samochód (cała sylwetka ) marki audi a4 koloru czarnego z bagażnikiem dachowym w kolorze czarnym na stacji benzynowej. Mężczyzna szczupłej budowy ciała ubrany w czapkę bejzbolową, bluzę kolory czarnego z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie buty szare sportowe z białą podeszwą.
  Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń – policja prosi o pomoc.
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę tankującego samochód (twarz widok z przodu ) marki audi a4 koloru czarnego z bagażnikiem dachowym w kolorze czarnym na stacji benzynowej. Mężczyzna szczupłej budowy ciała ubrany w czapkę bejzbolową, bluzę kolory czarnego z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie buty szare sportowe z białą podeszwą.
  Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń – policja prosi o pomoc.
 • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń – policja prosi o pomoc.
  Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń – policja prosi o pomoc.
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę tankującego samochód (cała sylwetka widok z góry ) marki audi a4 koloru czarnego z bagażnikiem dachowym w kolorze czarnym na stacji benzynowej. Mężczyzna szczupłej budowy ciała ubrany w czapkę bejzbolową, bluzę kolory czarnego z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie buty szare sportowe z białą podeszwą.
  Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń – policja prosi o pomoc.

Opis filmu: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń – policja prosi o pomoc. Nagranie z monitoringu stacji benzynowej

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 20.13 MB)

Pliki do pobrania